Воскресенье, 05.04.2020, 16:55
Приветствую Вас Гость | RSS
Меню сайта
Вход на сайт
Поиск
Наш опрос
Оцените мой сайт
Всего ответов: 454
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Примеры заявлений и ходатайств

Главная » Статьи » Консультация адвоката

Декларация о доходах и имуществе образец заполнения

Примеры заполнения налоговых деклараций об имущественном положении и доходах

Обращаем внимание граждан, что в 2012 г. изменена форма налоговой декларации.

Так, приказом Минфина Украины от 07.11.2011 г. № 1395 утверждены новая форма налоговой декларации об имущественном положении и доходах и приложения к ней в соответствии с п. 179.9 ст. 179 Налогового кодекса.

Налоговая декларация представляется в орган ГНС, в котором состоит на учете плательщик налога (по регистрации в паспорте). Работники органов ГНС предоставляют бесплатно бланк декларации и приложения к ней, а также консультацию по ее заполнению.

&diams Пример заполнения налоговой декларации № 1

Разделы сайта

Главные новости

Спільна нарада з ДВС

Спільна нарада з ДВС Правильний вибір професії сьогодні – щасливе майбутнє завтра Правильний вибір професії сьогодні – щасливе майбутнє завтра

Аби допомогти школярам зорієнтуватися у світі професій і уникнути помилок при виборі сфери діяльності спеціалісти Ренійського районного центру зайнятості провели ряд профорієнтаційних заходів для старшокласників шкіл під час виїзних акцій у села Плавні та Новосільське.

Фахівці центру зайнятості розповіли школярам Плавнинської ЗОШ про етапи вибору професії, пояснили, як подолати бар’єри у професійному самовизначенні акцентували увагу учнів на важливості врахування своїх бажань, інтересів, здібностей та потреб ринку праці. Діти дізналися про особливості різних типів професій та їх вимоги до людини. Беручи активну участь в інтерактивних вправах, іграх, «Відгадай професію», «Алфавіт професій», «Кросворд професій» із використанням можливостей програмно-апаратного комплексу «Профорієнтаційний термінал», школярі демонстрували свої знання про світ професій. Присутні на заходах обговорили свої майбутні професійні плани та окреслили труднощі у професійному самовизначенні. Діти ознайомились з послугами служби зайнятості, навчальними закладами регіону, актуальними вакансіями на ринку праці та основними вимогами сучасних роботодавців до працівників отримали буклети з описами популярних робітничих професій.

Старшокласники Новосільського НВК, серед яких і одинадцятикласник з числа переселенців взяли активну участь у дискусії на тему: «Сучасний ринок праці: який він?». Підлітки піднімали питання становлення молодої людини у професійному середовищі говорили про фактори, які формують ринок праці. Учасники дискусії дійшли висновку, що висококваліфікований фахівець, який постійно займається самоосвітою, завжди знайде місце праці.

Днями в Ренійському районному центрі зайнятості відбулося засідання круглого столу „Соціальний захист та шляхи оперативного вирішення працевлаштування осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення АТО”. Основною метою заходу є підвищення поінформованості громадян – вимушених переселенців, з числа безробітних щодо соціальних гарантій. Тому до діалогу з безробітними вимушеними переселенцями були запрошені посадовці райдержадміністрації

Розпочинаючи засідання виконуюча обов’язки директора Ренійського РЦЗ Н.Г. Буценко наголосила, що проблеми вимушених переселенців та учасників АТО не повинні залишатись без уваги. Наталія Георгіївна проаналізувала стан ринку праці в Ренійському районі та ознайомила присутніх із соціальними послугами та гарантіями служби зайнятості, передбаченими законодавством. Також вона звернула увагу на інформаційне наповнення секторів центру зайнятості, зокрема куточка для вимушених переселенців та учасників АТО.

Представники райдержадміністрації, УСЗН роз’яснили присутнім можливості всіх соціальних гарантій для вимушених переселенців, а фахівцями центру зайнятості безробітним громадянам – вимушеним переселенцям було запропоновано підходящу роботу та видано направлення на працевлаштуванняю

Клієнти служби зайнятості отримали вичерпні відповіді на хвилюючі їх питання та зізнались, що вирішувати свої проблеми завжди краще спільними діями

Заступник начальника відділу надання

соціальних послуг Ренійського РЦЗ Туренко Л.М. 22.05.2015 року.

Додаток до постанови НКРЕ 29.11.2013 № 1524

СТАВКИ

плати за стандартне приєднання до газових мереж на 2014 рік

(грн (без податку на додану вартість))

Вклад Ренийских землепользователей - свыше 4,3 млн. гривен Напоминаем, что земельные отношения в Украине регулируются Земельным кодексом Украины от 25 октября 2001 года № 2768-III, а взимание платы за землю - Налоговым кодексом Украины от 2 декабря 2010г. № 2755-VI Змінено адресу поштової скриньки Державна податкова інспекція у Ренійському районі повідомляє про реєстрацію офіційної електронної поштової скриньки у домені sfs.gov.ua: Рени. XIX век Урок краеведения для учащихся 9-А класса школы - лицея в центральной районной библиотеки.

Круглый стол "Историко-культурные традиции болгар и гагаузов" Украина - Болгария

И.Г.Ковальджи - председатель Ренийского райсовета

Милена Драгнева - историк, этнограф, автор более 20-ти научных публикаций (г.Провадия, Болгария)

Перед всеми родителями в преддверии любых детских праздников, постоянно возникает проблема - Какой подарок сделать своему ненаглядному чаду?. Вроде бы уже и кукол дарили и мягкие игрушки, а о машинках, и говорить нечего. Их мы дарим постоянно. Все родители хотят, чтобы подарок был необычным и развивал в детях возможность логически думать, и они могли бы сконструировать свои игрушки самостоятельно.

Матчевое удилище для рыбной ловли Не каждая удочка подойдет под все условия и типы рыбы, которую вы собираетесь ловить, недаром говорят, что специализированное лучше универсального. Потребность в мягкой мебели в Одессе как критерий оценки изменений Существует много различных факторов и критериев, по которым можно легко определить необходимость и срочность изменений в жизни каждого. С этой целью следует попробовать что-либо самостоятельно привнести новое, например, купить мягкую мебель в Одессе. Ренийские упрощенцы пополнили Местный бюджет более чем на 1,6 млн.грн Специалисты госналогинспекции напомнили, что порядок избрания или перехода на упрощенную систему налогообложения, или отказа от упрощенной системы налогообложения определены ст.298 Налогового кодекса Украины.

Індекс споживчих цін за квітень 2015 року

С 1 июля пиво будет считаться алкогольным напитком Специалисты госналогинспекции в Ренийском районе разъяснили как это нововведение отразится на субъектах предпринимательской деятельности, осуществляющих продажу пива и потребителях. Компенсація єдиного внеску роботодавцям. Вирішити питання зайнятості населення не можливо без налагодження партнерських відносин служби зайнятості з роботодавцями. Зокрема суттєвою мотивацією Ренійського районного центру зайнятості до збільшення кількості робочих місць для працевлаштування безробітних є компенсація фактичних витрат роботодавцям на оплату єдиного внеску на загальнообов&rsquoязкове державне соціальне страхування.

Найбільш активною категорією роботодавців, що охоче залучається до співпраці з центром зайнятості, є фізичні особи-підприємці та юридичні ПОУ, які нещодавно зареєструвались.

Одним з таких ПОУ, з яким у фахівців Ренійського РЦХ тісно та плідно налагоджена співпраця, є Приватне підприємство &bdquoРенійський аграрій&rdquo. Воно засновано восени 2014 року, знаходиться в с. Нагірне Ренійського району, основна галузь діяльності відноситься до числа пріоритетних. Та, незважаючи на такий короткий строк співпраці, на підприємстві неодноразово були організовані та проведені тимчасові роботи, перед працевлаштуванням всі безробітні були направлені на профнавчання. А днями керівництво ПОУ звернулось до центру зайнятості із заявами на компенсацію єдиного внеску на 5 безробітних, один з яких відноситься до квотної категорії, що були працевлаштовані у березні поточного року на нові робочі місця.

Загалом, ця послуга корисна роботодавцям, оскільки стимулює керівників підприємств та приватних підприємців не просто створювати нові робочі місця, а й офіційно набирати працівників у штат, виплачувати їм легальну заробітну плату та забезпечувати соціальні гарантії. На семінарах, нарадах. за &bdquoкруглими столами&rdquo фахівці Ренійського центру зайнятості постійно інформують роботодавців, що планують розширювати свій бізнес, про всі вигідні сторони цієї послуги - тож співпраця триває.

Заступник начальника відділу

надання соцпослуг ТуренкоЛ.М.

16.04.2015 року

Должники ПФУ Должники Пенсионного фонда на 10.05.2015г.

Принята новая декларация о доходах (новая форма и новый порядок заполнения декларации о доходах)

03:01:2012 г.

(новая форма декларации о доходах , декларація доходів нова форма 2012, декларация о доходах физических лиц, новый порядок заполнения декларации о доходах предпринимателя (ФЛП,ФОП), новый бланк декларации о доходах. как заполнять декларацию о доходах в 2012 году, скачать новый бланк декларации о доходах, заполнение декларации о доходах предпринимателя за 2011 год, скачать новую декларацию о доходах , декларация о доходах скачать бланк, декларация о доходах 2011)

Ниже приведен новый порядок заполнения новой формы Налоговой декларации об имущественном состоянии и доходах, утвержденные приказом Минфина от 07.11.2011 г. № 1395 (далее - Приказ № 1395) с учетом последних изменений, внесенных приказом от 06.07.2012 г. № 806.

Наказ Міністерства фінансів України

07.11.2011 № 1395 (із змінами і доповненнями, внесеними наказами Міністерства фінансів України від 3 лютого 2012 року № 84, від 6 липня 2012 року № 806)

Зареєстровано

в Міністерстві юстиції України

27 грудня 2011 р. за № 1532/20270

ІНСТРУКЦІЯ

ЩОДО ЗАПОВНЕННЯ ПОДАТКОВОЇ ДЕКЛАРАЦІЇ ПРО МАЙНОВИЙ СТАН І ДОХОДИ

I. Загальні положення

1. Інструкція щодо заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи (далі - Інструкція) розроблена відповідно до пункту 179.9 статті 179 розділу IV Податкового кодексу України (далі - Кодекс).

2. Подання податкової декларації про майновий стан і доходи (далі - декларація) передбачено Конституцією України, Кодексом.

3. Фізична особа - платник податку подає декларацію за звітний податковий період в установлені Кодексом строки до органу державної податкової служби за своєю податковою адресою (місцем проживання фізичної особи, за яким вона береться на облік як платник податку в органі державної податкової служби).

4. Декларація подається до органу державної податкової служби в один із таких способів на вибір платника податку:

а) особисто платником податку або уповноваженою на це особою

б) надсилається поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення

в) засобами електронного зв'язку в електронній формі у порядку, визначеному законодавством.

5. Платник податку до 1 березня року, що настає за звітним періодом, має право звернутися із запитом до відповідного органу державної податкової служби з проханням надати роз'яснення щодо заповнення декларації, а орган державної податкової служби зобов'язаний надати безоплатні послуги за таким зверненням.

II. Порядок оформлення декларації

1. Декларація складається з восьми розділів, що подаються на двох двосторонніх аркушах формату А4, та семи додатків до декларації, які подаються на одно- та двосторонніх аркушах формату А4 та містять розрахунки окремих видів доходів (витрат).

2. Додатки до декларації є складовою частиною декларації і без декларації не дійсні. Додатки до декларації заповнюються та подаються виключно за наявності доходів (витрат), розрахунок яких міститься у цих додатках.

3. У декларації та додатках до неї зазначаються всі передбачені в ній відомості (показники), крім випадків, прямо визначених у декларації та/або додатках до неї. Якщо будь-який рядок декларації та/або додатка до неї не заповнюється через відсутність інформації (операції, суми), то такий рядок прокреслюється, крім випадків, прямо визначених у декларації та/або додатках до неї.

4. Показники у розділах II - VIII декларації та додатках до неї проставляються у гривнях з копійками.

5. Декларація та додатки до неї заповнюються таким чином, щоб забезпечити вільне читання тексту (цифр) та збереження цих записів протягом установленого терміну зберігання звітності (друкованим способом, чорнильними або кульковими ручками синього або чорного кольору). Заповнення олівцем не дозволяється.

6. У декларації та додатках до неї не повинно бути підчисток, помарок, виправлень, дописок і закреслень. У декларації та додатках до неї не повинні міститися текст або цифри, які неможливо прочитати внаслідок пошкодження аркушів, їх потертості, залиття чорнилом чи іншою рідиною.

7. Достовірність даних декларації та додатків до неї підтверджується власноручним підписом фізичної особи - платника податку або особи, уповноваженої на заповнення декларації.

III. Порядок заповнення декларації

1. У розділі I декларації Загальні відомості:

1.1. У рядку 1 вказується позначкою (х) тип декларації (звітна, звітна нова, уточнююча).

1.2. У рядку 2 вказується арабськими цифрами звітний податковий період (календарний рік), а у разі виправлення самостійно виявлених помилок у раніше поданій декларації вказується також звітний податковий період, що уточнюється.

Фізичні особи - підприємці, які зареєстровані протягом року в установленому законом порядку або перейшли із спрощеної системи оподаткування на загальну систему оподаткування чи сплачували фіксований податок до набрання чинності Кодексом, подають декларацію за результатами звітного кварталу, в якому розпочата така діяльність або відбувся перехід на загальну систему оподаткування, та вказують номер відповідного кварталу арабською цифрою від 1 до 4.

1.3. У рядку 3 вказуються прізвище, ім'я, по батькові платника податку (згідно з даними паспортного документа). У разі якщо протягом звітного періоду, за який здійснюється декларування, або у наступному за ним році платник податку змінив прізвище (ім'я, по батькові), у рядку 3 слід зазначити спочатку нове прізвище (ім'я, по батькові), а в дужках - попереднє прізвище (ім'я, по батькові).

1.4. У рядку 4 вказується реєстраційний номер облікової картки платника податків або серія та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті).

1.5. У рядку 5 вказується податкова адреса платника податку: поштовий індекс, область, район, населений пункт (місто, село, селище), вулиця, номер будинку, корпус, номер квартири, а також, за бажанням платника податку, контактні телефони (робочий, домашній, мобільний) та адреса електронної поштової скриньки.

1.6. У рядку 6 вказується найменування органу державної податкової служби, до якого подається декларація.

1.7. У рядку 7 вказується позначкою (х) резидентський статус платника податку (резидент, нерезидент) відповідно до підпункту в підпункту 14.1.213 пункту 14.1 статті 14 розділу І Кодексу.

1.8. У рядку 8 вказується позначкою (х), ким заповнена декларація (самостійно платником податку або уповноваженою на це особою). У разі якщо декларація заповнюється і подається уповноваженою на це особою, разом з декларацією заповнюється і подається додаток 1 до декларації.

1.9. У рядку 9 вказуються реквізити банківського рахунку для перерахування коштів у разі повернення надміру утриманих (сплачених) сум податку, у тому числі при застосуванні права на податкову знижку (номер рахунку, найменування установи банку, код банку, МФО банку).

2. У розділі II декларації Доходи, які включаються до загального річного оподатковуваного доходу:

2.1. У колонці 3 вказується загальна сума нарахованого (виплаченого) доходу на користь платника податку протягом звітного податкового періоду з урахуванням податків і внесків, які відповідно до закону утримуються з таких доходів при їх виплаті.

2.2. У колонці 4 вказується сума податку на доходи фізичних осіб, обов'язок щодо нарахування, утримання та сплати (перерахування) до бюджету якого згідно з нормами розділу IV Кодексу покладається на податкового агента.

2.3. У колонці 5 вказується сума податку на доходи фізичних осіб, обов'язок щодо сплати (перерахування) до бюджету якого згідно з нормами розділу IV Кодексу покладається на платника податку.

Платник податку зобов'язаний подати декларацію та самостійно сплатити податок на доходи фізичних осіб, якщо протягом календарного року він отримав доходи:

а) які згідно з нормами розділу IV Кодексу не підлягають оподаткуванню під час їх нарахування чи виплати, але не є звільненими від оподаткування

б) від особи, яка не є податковим агентом, та іноземні доходи

в) які нараховувалися (виплачувалися, надавалися) платнику податку у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород у зв'язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами двома або більше податковими агентами, і при цьому загальна річна сума таких оподатковуваних доходів перевищує сто двадцять розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного податкового року.

2.4. У рядку 01 вказується загальна сума доходів, які включаються до загального річного оподатковуваного доходу, що розраховується як сума значень рядків 01.01 - 01.07 декларації.

2.5. У рядку 01.01 вказується сума доходів у вигляді заробітної плати, нарахованих (виплачених) платнику податку відповідно до умов трудового договору (контракту).

Платники податку, які подають декларацію згідно з підпунктом є пункту 176.1 статті 176 розділу IV Кодексу, разом з декларацією заповнюють та подають додаток 7 до декларації.

При цьому у колонці 5 рядка 01.01 декларації відображається значення рядка 07 додатка 7 до декларації.

2.6. У рядку 01.02 вказується сума доходів від операцій з продажу (обміну) об'єктів нерухомого та/або рухомого майна, розмір яких визначається згідно з положеннями статей 172, 173 розділу IV Кодексу. У разі отримання таких доходів разом з декларацією заповнюється та подається додаток 2 до декларації.

У колонці 3 рядка 01.02 декларації відображається значення рядка 6 колонки 4 додатка 2 до декларації.

У колонках 4 і 5 рядка 01.02 декларації відображаються значення рядків 8 і 9 колонки 5 додатка 2 до декларації відповідно.

2.7. У рядку 01.03 вказується сума доходів від надання майна в лізинг, оренду або суборенду (строкове володіння та/або користування), житловий найм (піднайм), розмір яких визначається у порядку, встановленому пунктом 170.1 статті 170 розділу IV Кодексу. У разі отримання таких доходів разом з декларацією заповнюється та подається додаток 2 до декларації.

У колонці 3 рядка 01.03 декларації відображається значення рядка 6 колонки 6 додатка 2 до декларації.

У колонках 4 і 5 рядка 01.03 декларації відображаються значення рядків 8 і 9 колонки 7 додатка 2 до декларації відповідно.

2.8. У рядку 01.04 вказується сума інвестиційного прибутку від проведення платником податку операцій з цінними паперами, деривативами та корпоративними правами, випущеними в інших, ніж цінні папери, формах (крім доходу від операцій, зазначених у підпунктах 165.1.2, 165.1.40 і 165.1.52 пункту 165.1 статті 165 розділу IV Кодексу), розмір якого визначається згідно з положеннями пункту 170.2 статті 170 розділу IV Кодексу. У разі отримання таких доходів разом з декларацією заповнюється та подається додаток 3 до декларації.

У колонці 3 рядка 01.04 декларації відображається позитивне значення рядка 6 додатка 3 до декларації.

У колонках 4, 5 рядка 01.04 декларації відображаються значення рядків 8, 9 додатка 3 до декларації відповідно.

2.9. У рядку 01.05 вказується сума доходів у вигляді вартості успадкованого чи отриманого у дарунок майна у межах, що оподатковується згідно з розділом IV Кодексу, розмір якого визначається згідно із статтею 174 розділу IV Кодексу. У разі отримання таких доходів разом з декларацією заповнюється та подається додаток 2 до декларації.

У колонці 3 рядка 01.05 декларації відображається сума значень рядка 6 колонки 8 і рядка 6 колонки 9 додатка 2 до декларації.

У колонках 4 і 5 рядка 01.05 декларації відображаються значення рядків 8 і 9 колонки 10 додатка 2 до декларації відповідно.

2.10. У рядку 01.06 вказується сума іноземних доходів, розмір яких визначається відповідно до пункту 170.11 статті 170 розділу IV Кодексу. У разі отримання таких доходів разом з декларацією заповнюється та подається додаток 4 до декларації.

У колонках 3, 4, 5 рядка 01.06 декларації відображаються підсумкові значення колонок 4, 6, 7 додатка 4 до декларації відповідно.

2.11. У рядку 01.07 вказуються інші доходи, оподаткування яких передбачено розділом IV Кодексу, крім зазначених у статті 165 розділу IV Кодексу.

3. У розділі III декларації Доходи, отримані фізичною особою - підприємцем від провадження господарської діяльності:

3.1. Відображається остаточний розрахунок податку на доходи фізичних осіб - підприємців, отриманих від провадження господарської діяльності (крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування), розмір якого визначається згідно із статтею 177 розділу IV Кодексу. У разі отримання таких доходів разом з декларацією заповнюється та подається додаток 5 до декларації.

3.2. У рядку 02 вказується сума загального оподатковуваного доходу, отриманого від провадження господарської діяльності фізичною особою - підприємцем.

Значення рядка 02 декларації дорівнює підсумковому значенню колонки 3 додатка 5 до декларації.

3.3. У рядку 03.01 вказується сума податку на доходи фізичних осіб - підприємців, що підлягає сплаті до бюджету, у разі якщо за результатами остаточного розрахунку виникають податкові зобов'язання з цього податку.

Значення рядка 03.01 декларації дорівнює значенню рядка 07.01 додатка 5 до декларації.

3.4. У рядку 03.02 декларації вказується сума надміру сплаченого податку на доходи фізичних осіб - підприємців, у разі якщо за результатами остаточного розрахунку виникає від'ємне значення.

Значення рядка 03.02 декларації дорівнює значенню рядка 07.02 додатка 5 до декларації.

У разі заповнення рядка 03.02 декларації значення вказується без знака -.

4. У розділі IV декларації Доходи, отримані фізичною особою, яка провадить незалежну професійну діяльність:

4.1. Відображається остаточний розрахунок податку на доходи фізичних осіб, які провадять незалежну професійну діяльність, розмір якого визначається згідно із статтею 178 розділу IV Кодексу.

4.2. У рядку 04 вказується сума загального оподатковуваного доходу, отриманого фізичною особою протягом календарного року від провадження незалежної професійної діяльності.

4.3. У рядку 05 вказується сума документально підтверджених витрат, необхідних для провадження певного виду незалежної професійної діяльності.

4.4. У рядку 06 вказується сума чистого оподатковуваного доходу, розрахованого як різниця між доходом (рядок 04 декларації) і документально підтвердженими витратами, необхідними для провадження певного виду незалежної професійної діяльності (рядок 05 декларації).

4.5. У рядку 07 вказується сума податку, що підлягає сплаті до бюджету, розрахованого за ставками, визначеними в пункті 167.1 статті 167 розділу IV Кодексу.

При цьому ставка податку 17 відсотків застосовується до частини середньомісячного річного оподатковуваного доходу, що перевищує десятикратний розмір мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року. Розмір середньомісячного річного оподатковуваного доходу розраховується як сума загальних місячних оподатковуваних доходів, отриманих від провадження незалежної професійної діяльності, поділена на кількість календарних місяців, протягом яких платником податку було одержано такі доходи у податковому (звітному) році, за який здійснюється декларування.

5. У розділі V декларації Розрахунок податкових зобов'язань з податку на доходи фізичних осіб:

5.1. У рядку 08 вказується сума загального річного оподатковуваного доходу, що дорівнює сумі загальних місячних оподатковуваних доходів, іноземних доходів, отриманих протягом такого звітного податкового року, доходів, отриманих фізичною особою - підприємцем від провадження господарської діяльності згідно із статтею 177 розділу IV Кодексу, та доходів, отриманих фізичною особою, яка провадить незалежну професійну діяльність згідно із статтею 178 розділу IV Кодексу.

Значення рядка 08 декларації дорівнює сумі значень рядка 01 колонки 3, рядка 02 та рядка 04 декларації.

5.2. У рядку 09 вказується загальна сума податкових зобов'язань з податку на доходи фізичних осіб, яка розраховується як сума значень рядка 01 колонки 5, рядка 03.01 та рядка 07 декларації.

5.3. У рядку 10 вказується сума самостійно сплаченого до бюджету податку на доходи, отримані платником податку протягом звітного податкового року, станом на дату подання декларації.

У рядку 10 декларації вказується також сума сплаченого податку за договором купівлі-продажу (міни) об'єкта нерухомості, нотаріальної дії щодо посвідчення якого не вчинено. Згідно з пунктом 172.6 статті 172 розділу IV Кодексу платник податку має право на повернення такої суми податку на підставі декларації, поданої в установленому порядку, та підтвердних документів про фактичну сплату податку.

5.4. У рядку 11 вказується сума податку, на яку платник податку має право зменшити суму річного податкового зобов'язання у зв'язку з використанням права на податкову знижку згідно із статтею 166 розділу IV Кодексу. У разі використання права на податкову знижку разом з декларацією заповнюється та подається додаток 6 до декларації.

Значення рядка 11 декларації дорівнює значенню рядка 12 додатка 6 до декларації.

5.5. У рядку 12 вказується сума податків, сплачених за кордоном, на яку платник податку має право зменшити суму річного податкового зобов'язання згідно з підпунктом 170.11.2 пункту 170.11 статті 170 розділу IV Кодексу.

У разі якщо згідно з нормами міжнародних договорів, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України, платник податку може зменшити суму річного податкового зобов'язання на суму податків, сплачених за кордоном, він визначає суму такого зменшення за зазначеними підставами у декларації.

Сума податку з іноземного доходу платника податку - резидента, сплаченого за межами України, не може перевищувати суму податку, розраховану на базі загального річного оподатковуваного доходу такого платника податку відповідно до законодавства України.

Значення рядка 12 декларації дорівнює підсумковому значенню колонки 6 додатка 4 до декларації, але не більше значення рядка 09 декларації.

5.6. У рядку 13.01 вказується сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає сплаті до бюджету.

Рядок 13.01 декларації заповнюється у разі, якщо за результатами розрахунку різниці між значеннями рядків 09, 10, 11, 12 та 03.02 декларації отримано позитивне значення.

5.7. У рядку 13.02 вказується сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню з бюджету.

Рядок 13.02 декларації заповнюється у разі, якщо за результатами розрахунку різниці між значеннями рядків 09, 10, 11, 12 та 03.02 декларації отримано від'ємне значення.

У разі заповнення рядка 13.02 декларації значення вказується без знака -.

6. У розділі VI декларації Розрахунок податкових зобов'язань у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок:

6.1. У рядку 14 вказується сума податку на доходи фізичних осіб, яка підлягала перерахуванню до бюджету, за даними раніше поданої декларації за звітний податковий період, у якому виявлена помилка.

6.2. У рядку 15 вказується уточнена сума податкових зобов'язань з податку за звітний податковий період, у якому виявлена помилка.

6.3. У рядку 16.01 вказується сума, на яку збільшується податкове зобов'язання з податку у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок.

Рядок 16.01 декларації заповнюється у разі, якщо в результаті виправлення самостійно виявлених помилок виявлено факт заниження податкових зобов'язань (значення рядка 15 декларації більше, ніж значення рядка 14 декларації).

У разі заповнення рядка 16.01 декларації платник податку зобов'язаний відобразити суму штрафу у рядку 17 декларації.

6.4. У рядку 16.02 вказується сума, на яку зменшується податкове зобов'язання з податку у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок.

Рядок 16.02 декларації заповнюється у разі, якщо в результаті виправлення самостійно виявлених помилок виявлено факт завищення податкових зобов'язань (значення рядка 15 декларації менше, ніж значення рядка 14 декларації).

У разі заповнення рядка 16.02 декларації значення вказується без знака -.

6.5. У рядку 17 вказується сума штрафу, яка розраховується платником податку самостійно у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок згідно з пунктом 50.1 статті 50 розділу II Кодексу.

У разі якщо платник податку надсилає декларацію з відміткою Уточнююча, у рядку 17 декларації вказується штраф у розмірі трьох відсотків від суми недоплати (рядок 16.01 декларації).

У разі якщо платник податку відображає суму недоплати у складі декларації, що подається за податковий період, наступний за періодом, у якому виявлено факт заниження податкового зобов'язання, у рядку 17 декларації вказується штраф у розмірі п'яти відсотків від суми недоплати (рядок 16.01 декларації).

Розмір штрафу 3 або 5 відсотків зазначається платником податку в колонці 2 рядка 17 декларації самостійно перед символом %.

6.6. У рядку 18 вказується сума пені, яка нарахована платником податку самостійно відповідно до підпункту 129.1.2 пункту 129.1 статті 129 розділу II Кодексу.

7. У розділі VII декларації Відомості про нерухоме майно:

7.1. Зазначаються відомості про нерухоме майно, що перебуває у власності платника податку станом на кінець звітного податкового року як на території України, так і за її межами.

7.2. Кожний об'єкт нерухомого майна відображається платником податку у відповідному рядку окремо із зазначенням його місцезнаходження (країна, адреса), загальної і житлової площі (квадратних метрів).

8. У розділі VIII декларації Відомості про рухоме майно:

8.1. Зазначаються відомості про рухоме майно, що перебуває у власності платника податку станом на кінець звітного податкового року.

8.2. Кожний транспортний засіб відображається платником податку у відповідному рядку окремо із зазначенням марки, моделі, об'єму двигуна, потужності двигуна, довжини корпусу судна, максимальної злітної маси повітряного судна, року випуску.

9. У кінці декларації проставляється дата подання декларації.

У разі заповнення та подання додатків до декларації позначкою (х) вказуються відповідні номери поданих додатків.

У разі подання доповнення до декларації за довільною формою у випадках, визначених пунктом 46.4 статті 46 розділу II Кодексу, позначкою (х) вказується про факт такого подання та цифрами кількість аркушів такого доповнення.

IV. Порядок заповнення додатків до декларації

1. У вступній частині додатків до декларації відображаються прізвище, ім'я, по батькові платника податку, реєстраційний номер облікової картки платника податків або серія та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті), а також тип декларації та звітний податковий період.

Значення вказаних полів вступної частини додатків до декларації повинні співпадати із значеннями відповідних рядків 1 - 4 розділу I декларації.

2. У додатку 1 до декларації Інформація про особу, уповноважену на заповнення декларації:

2.1. Відображається інформація про особу, нотаріально уповноважену платником податку здійснювати заповнення декларації згідно з пунктом 179.5 статті 179 розділу IV Кодексу, або особу, на яку покладено обов'язок щодо заповнення та подання декларації від імені платника податку згідно з пунктом 179.6 статті 179 розділу IV Кодексу.

2.2. У рядку 1 позначкою (х) вказується, ким заповнена декларація:

особою, нотаріально уповноваженою платником податку здійснювати таке заповнення

опікуном або піклувальником - щодо доходів, отриманих неповнолітньою особою або особою, визнаною судом недієздатною

спадкоємцем (розпорядником майна, державним виконавцем) - щодо доходів, отриманих протягом звітного податкового року платником податку, який помер

державним виконавцем, уповноваженим здійснювати заходи щодо забезпечення майнових претензій кредиторів платника податку, визнаного в установленому порядку банкрутом.

2.3. У рядку 2 вказуються прізвище, ім'я, по батькові уповноваженої особи.

2.4. У рядку 3 вказується реєстраційний номер облікової картки платника податків - уповноваженої особи або серія та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті).

2.5. У рядку 4 вказується податкова адреса (місце проживання) уповноваженої особи.

2.6. У рядку 5 вказується інформація щодо нотаріально посвідченої довіреності, на підставі якої уповноважена особа заповнює та подає декларацію (номер, дата, ким посвідчено, термін дії).

2.7. У рядку 6 вказуються найменування та код за ЄДРПОУ юридичної особи, уповноваженої на заповнення та подання декларації.

2.8. У рядку 7 вказується податкова адреса (місцезнаходження) юридичної особи.

2.9. У рядку 8 вказуються реквізити договору доручення на заповнення декларації (номер, дата).

3. У додатку 2 до декларації Розрахунок податкових зобов'язань з податку на доходи фізичних осіб, отриманих від операцій з продажу (обміну) об'єктів нерухомого (рухомого) майна та/або від надання нерухомості в оренду (суборенду), житловий найм (піднайм) та/або в результаті прийняття у спадщину чи дарунок майна:

3.1. У колонці 3 вказуються найменування і характеристика об'єктів продажу, обміну та/або оренди (суборенди) та/або спадщини (дарування). Кожний об'єкт відображається у відповідному рядку згідно з наведеним переліком (рядки 1 - 5).

Для об'єкта нерухомого майна вказуються його найменування (наприклад, житловий будинок, квартира або її частина, кімната, садовий (дачний) будинок, гараж або інша будівля, земельна ділянка та її призначення), місцезнаходження та загальна площа.

Для об'єкта рухомого майна вказуються його найменування (наприклад, легковий (вантажний, спеціальний) автомобіль, автобус, мотоцикл, моторолер, трактор або інший транспортний засіб тощо) та характеристика (наприклад, марка, модель, об'єм двигуна, потужність двигуна тощо).

До об'єктів комерційної власності належать: цінні папери (крім депозитного (ощадного), іпотечного сертифіката), корпоративне право, власність на об'єкт бізнесу як такий, тобто власність на цілісний майновий комплекс, інтелектуальна (промислова) власність або право на отримання доходу від неї, майнові та немайнові права.

3.2. У колонці 4 відображається сума доходу, отриманого від операцій продажу, обміну майна.

Дохід від продажу об'єкта нерухомого та/або рухомого майна визначається виходячи з ціни, зазначеної в договорі купівлі-продажу, але не нижче оціночної вартості такого об'єкта.

3.3. У колонці 5 вказується сума податку на доходи фізичних осіб, сплаченого (утриманого) під час проведення операцій з продажу (обміну) об'єктів нерухомого та/або рухомого майна.

3.4. У колонці 6 вказується сума доходу від надання нерухомості в оренду (суборенду), житловий найм (піднайм).

3.5. У колонці 7 вказується сума податку на доходи фізичних осіб, сплаченого (утриманого) з таких доходів податковим агентом або платником податку самостійно.

3.6. У колонці 8 вказується вартість успадкованого майна, що підлягає оподаткуванню.

3.7. У колонці 9 вказується вартість подарованого майна, що підлягає оподаткуванню.

3.8. У колонці 10 вказується сума податку на доходи фізичних осіб, яка розраховується як добуток вартості успадкованого (подарованого) майна на відповідну ставку податку.

4. У додатку 3 до декларації Розрахунок податкових зобов'язань з податку на доходи фізичних осіб, отриманих від операцій з інвестиційними активами:

4.1. Розрахунок фінансового результату (інвестиційного прибутку або інвестиційного збитку) операцій за окремими інвестиційними активами відображається у відповідних рядках 1 - 3 розділу I із зазначенням їх найменування та характеристики у колонці 3.

Облік загального фінансового результату операцій з інвестиційними активами ведеться платником податку самостійно, окремо від інших доходів і витрат.

У випадках, зазначених у підпунктах а і б підпункту 170.2.8 пункту 170.2 статті 170 розділу IV Кодексу, платник податку не включає до розрахунку загального фінансового результату операцій з інвестиційними активами суму доходів та витрат на придбання таких інвестиційних активів.

4.2. У колонці 4 вказується сума доходу, отриманого платником податку від продажу окремого інвестиційного активу.

4.3. У колонці 5 вказується сума витрат на придбання окремого інвестиційного активу.

4.4. У колонці 6 відображається фінансовий результат (інвестиційний прибуток або інвестиційний збиток) операцій за окремими інвестиційними активами.

Інвестиційний прибуток розраховується як позитивна різниця між значенням колонки 4 та значенням колонки 5.

Інвестиційний збиток розраховується як від'ємне значення різниці між значенням колонки 4 та значенням колонки 5.

4.5. У рядку 4 відображається сума інвестиційних прибутків та інвестиційних збитків поточного звітного року, яка розраховується як сума значень колонки 6.

4.6. У рядку 5 відображається сума від'ємного значення загального фінансового результату операцій з інвестиційними активами попереднього звітного року.

Значення рядка 5 дорівнює значенню рядка 6 додатка 3 до декларації за попередній звітний податковий рік, у разі якщо загальний фінансовий результат операцій з інвестиційними активами попереднього звітного року має від'ємне значення.

4.7. У рядку 6 відображається загальний фінансовий результат операцій з інвестиційними активами, який розраховується як різниця між значеннями рядків 4 та 5.

Якщо загальний фінансовий результат операцій з інвестиційними активами має від'ємне значення, його сума переноситься у зменшення загального фінансового результату операцій з інвестиційними активами наступних років до його повного погашення.

5. У додатку 4 до декларації Розрахунок податкових зобов'язань з податку на доходи фізичних осіб, отриманих з джерел за межами України:

5.1. У колонці 1 відображається дата отримання доходу.

5.2. У колонці 2 відображається назва країни, яка є джерелом виплати оподатковуваного доходу.

5.3. У колонці 3 вказується розмір доходу в іноземній валюті із зазначенням назви валюти, в якій виплачено оподатковуваний дохід.

5.4. У колонці 4 вказується розмір іноземного доходу, перерахованого у гривні за офіційним валютним (обмінним) курсом Національного банку України, що діяв на дату отримання такого доходу.

5.5. У колонці 5 відображається сума сплачених за кордоном податків в іноземній валюті на підставі довідки про суму сплаченого податку та збору, а також про базу та/або об'єкт оподаткування, яка видається державним органом країни, де отримується такий дохід (прибуток), уповноваженим справляти такий податок. Зазначена довідка підлягає легалізації у відповідній країні, відповідній закордонній дипломатичній установі України, якщо інше не передбачено чинними міжнародними договорами України.

5.6. У колонці 6 відображається сума податків, сплачених за кордоном, перерахована у гривні.

5.7. У колонці 7 відображається сума податку на доходи фізичних осіб, нарахованого за ставками, визначеними в пункті 167.1 статті 167 розділу IV Кодексу.

6. У додатку 5 до декларації Розрахунок податкових зобов'язань з податку на доходи фізичних осіб, отриманих фізичною особою - підприємцем від провадження господарської діяльності:

6.1. Доходи, отримані від провадження кожного виду економічної діяльності, відображаються в окремому рядку розділу I із зазначенням у колонці 2 назви і коду виду економічної діяльності згідно з КВЕД, за здійснення якого одержано дохід.

6.2. У колонці 3 вказується сума одержаного доходу від провадження окремого виду економічної діяльності.

6.3. У колонках 4, 5 та 6 відображається сума документально підтверджених витрат, пов'язаних з провадженням господарської діяльності (вартість придбаних товарно-матеріальних цінностей, що реалізовані або використані у виробництві продукції, витрати на оплату праці та нарахування на заробітну плату, інші витрати, включаючи вартість виконаних робіт, наданих послуг).

Значення колонок 4, 5 та 6 дорівнюють значенням відповідних граф Книги обліку доходів і витрат, яку ведуть фізичні особи - підприємці згідно з пунктом 177.10 статті 177 розділу IV Кодексу.

6.4. У колонці 7 відображається сума чистого оподатковуваного доходу, яка розраховується за такою формулою:

колонка 3 - колонка 4 - колонка 5 - колонка 6.

6.5. У рядку 01 вказується розмір середньомісячного річного оподатковуваного доходу, який розраховується як сума загальних місячних доходів, поділена на кількість календарних місяців, протягом яких платником податку було одержано такі доходи у податковому (звітному) році, за який здійснюється декларування.

Значення рядка 01 дорівнює результату ділення підсумкового значення колонки 7 розділу I на кількість календарних місяців, протягом яких одержано такі доходи.

6.6. У рядку 02 вказується сума перевищення середньомісячного річного оподатковуваного доходу над десятикратним розміром мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.

Значення рядка 02 дорівнює позитивному результату різниці між значенням рядка 01 та десятикратним розміром мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.

У разі якщо різниця між значенням рядка 01 та десятикратним розміром мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року, має від'ємний результат, то значення рядка 02 дорівнює нулю.

6.7. У рядку 03 вказується сума податку на доходи фізичних осіб - підприємців, розрахованого з чистого оподатковуваного доходу за ставками, визначеними пунктом 167.1 статті 167 розділу IV Кодексу.

Значення рядка 03 розраховується за такою формулою:

(15 % х (рядок 01 - рядок 02) + 17 % х рядок 02) х кількість календарних місяців, протягом яких одержано такі доходи.

6.8. У рядку 04 вказується сума збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності, сплаченого платником податку протягом звітного податкового періоду, яка враховується у зменшення податкового зобов'язання з податку на доходи фізичних осіб - підприємців.

6.9. У рядку 05 вказується сума податку, зменшена на суму збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності.

Значення рядка 05 дорівнює позитивному значенню різниці між значеннями рядка 03 та рядка 04.

У разі якщо різниця між значеннями рядка 03 та рядка 04 має від'ємний результат, то значення рядка 05 дорівнює нулю.

6.10. У рядку 06 вказується сума авансових платежів з податку, сплачених платником податку протягом звітного податкового періоду у строки, визначені підпунктом 177.5.1 пункту 177.5 статті 177 розділу IV Кодексу.

6.11. У рядку 07.01 вказується сума податку на доходи фізичних осіб - підприємців, що підлягає сплаті до бюджету, у разі якщо за результатами остаточного розрахунку виникають податкові зобов'язання з цього податку.

Остаточний розрахунок податку на доходи фізичних осіб за звітний податковий рік здійснюється платником самостійно з урахуванням сплачених ним протягом року авансових платежів з податку на доходи фізичних осіб та збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності на підставі документального підтвердження факту їх сплати.

Значення рядка 07.01 дорівнює позитивному значенню різниці між значеннями рядка 05 та рядка 06.

6.12. У рядку 07.02 вказується сума надміру сплаченого податку на доходи фізичних осіб - підприємців, у разі якщо за результатами остаточного розрахунку виникає від'ємне значення.

Значення рядка 07.02 дорівнює від'ємному значенню різниці між значеннями рядка 05 та рядка 06.

У разі заповнення рядка 07.02 додатка 5 до декларації значення вказується без знака -.

Надмірно сплачені суми податку підлягають зарахуванню в рахунок майбутніх платежів з цього податку або поверненню платнику податку в порядку, передбаченому Кодексом.

6.13. У рядку 08 вказується розмір квартальних авансових платежів з податку на доходи фізичних осіб, що підлягають сплаті до бюджету у наступному за звітним році, відповідно до підпункту 177.5.1 пункту 177.5 статті 177 розділу IV Кодексу.

Авансові платежі з податку на доходи фізичних осіб розраховуються підприємцем самостійно, але не менш як 100 відсотків річної суми податку з оподатковуваного доходу за минулий рік (у співставних умовах), та сплачуються до бюджету по 25 відсотків щокварталу (до 15 березня, до 15 травня, до 15 серпня і до 15 листопада).

Значення рядка 08 розраховується як 25 відсотків значення рядка 01.

6.14. Підпункту 6.14 пункту 6 розділу IV виключено

7. У додатку 6 до декларації Перелік сум витрат, що включаються до складу податкової знижки згідно із статтею 166 розділу IV Податкового кодексу України:

7.1. У колонці Реквізити документів, які підтверджують витрати відображаються реквізити відповідних платіжних та розрахункових документів, зокрема квитанцій, фіскальних або товарних чеків, прибуткових касових ордерів, копій договорів, що ідентифікують продавця товарів (робіт, послуг) і їх покупця (отримувача). У зазначених документах обов'язково повинно бути відображено вартість таких товарів (робіт, послуг) і строк їх продажу (виконання, надання).

Оригінали зазначених документів не надсилаються органу державної податкової служби, але підлягають зберіганню платником податку протягом строку давності, встановленого Кодексом.

7.2. У рядках 01 - 08 вказуються суми фактично здійснених протягом звітного податкового року платником податку витрат, дозволених до включення до податкової знижки згідно з пунктом 166.3 статті 166 розділу IV Кодексу.

7.3. У рядку 09 вказується загальна сума витрат, яка розраховується як сума значень рядків 01 - 08 додатка 6 до декларації.

7.4. У рядку 10 вказується сума нарахованої заробітної плати, зменшена згідно з пунктом 164.6 статті 164 розділу IV Кодексу на суму єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, страхових внесків до Накопичувального фонду, а у випадках, передбачених законом, - обов'язкових страхових внесків до недержавного пенсійного фонду, які відповідно до закону сплачуються за рахунок заробітної плати працівника, а також на суму податкової соціальної пільги за її наявності.

7.5. У рядку 11 вказується сума (вартість) витрат платника податку - резидента, дозволених до включення до складу податкової знижки.

Відповідно до підпункту 166.4.2 пункту 166.4 статті 166 розділу IV Кодексу загальна сума податкової знижки, нарахована платнику податку в звітному податковому році, не може перевищувати суми річного загального оподатковуваного доходу платника податку, нарахованого як заробітна плата, зменшена з урахуванням положень пункту 164.6 статті 164 розділу IV Кодексу.

Значення рядка 11 додатка 6 до декларації дорівнює значенню рядка 09 додатка 6 до декларації, але не більше значення рядка 10 додатка 6 до декларації.

7.6. У рядку 12 вказується сума податку на доходи фізичних осіб, на яку зменшуються податкові зобов'язання з цього податку у зв'язку з використанням права на податкову знижку.

Значення рядка 12 додатка 6 до декларації розраховується за такою формулою:

колонка 4 рядка 01.01 декларації - (рядок 10 додатка 6 до декларації - рядок 11 додатка 6 до декларації) х на ставки податку, визначені пунктом 167.1 статті 167 розділу IV Кодексу.

7.7. Податкова знижка може бути надана виключно резиденту, який має реєстраційний номер облікової картки платника податку, а так само резиденту - фізичній особі, яка через свої релігійні переконання відмовилась від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомила про це відповідний орган державної податкової служби і має про це відмітку у паспорті.

7.8. Платник податку має право включити до податкової знижки звітного податкового року витрати, фактично здійснені ним протягом такого звітного періоду та підтверджені документально.

7.9. Якщо платник податку до кінця податкового року, що настає за звітним, не скористався правом на нарахування податкової знижки за наслідками звітного податкового року, таке право на наступні податкові роки не переноситься.

8. У додатку 7 до декларації Розрахунок податкових зобов'язань з податку на доходи фізичних осіб згідно з підпунктом є пункту 176.1 статті 176 розділу IV Податкового кодексу України:

8.1. У рядку 01 вказується сума доходів, нарахованих (виплачених, наданих) у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховані (виплачені, надані) у зв'язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами.

8.2. У рядку 02 вказується сума єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, страхових внесків до Накопичувального фонду, а у випадках, передбачених законом, - обов'язкових страхових внесків до недержавного пенсійного фонду, які відповідно до закону сплачуються за рахунок заробітної плати працівника та/або доходів у вигляді винагороди за цивільно-правовими договорами за виконання робіт (надання послуг).

8.3. У рядку 03 вказується сума податкової соціальної пільги за її наявності.

8.4. У рядку 04 вказується сума податку на доходи фізичних осіб, фактично (нарахованого) утриманого податковими агентами протягом податкового (звітного) року.

8.5. У рядку 05.01 вказується база оподаткування, що оподатковується за ставкою 15 %.

Значення рядка 05.01 розраховується за такою формулою:

рядок 01 - рядок 02 - рядок 03.

У разі якщо результат розрахунку за цією формулою перевищує 120 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового року, то значення рядка 05.01 дорівнює 120 розмірам мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного податкового року.

8.6. У рядку 05.02 вказується база оподаткування, що оподатковується за ставкою 17 %.

Значення рядка 05.02 розраховується за такою формулою:

позитивне значення (рядок 01 - рядок 02 - рядок 03 - 120 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного податкового року).

У разі якщо результат розрахунку за цією формулою має від'ємне значення, то значення рядка 05.02 дорівнює нулю.

8.7. У рядку 06 вказується сума податку на доходи фізичних осіб, розрахована платником податку самостійно.

Значення рядка 06 дорівнює сумі значень рядка 06.01 і рядка 06.02.

Источники: www.visnuk.com.ua, reniinfo.od.ua

Категория: Консультация адвоката | Добавил: levshvlad (14.06.2015)
Просмотров: 669 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar